تبلیغاتپارکی که در فصل گرم زیرآب می رود

4 اسفند , 1394

پارک ها و مشاغل دوستدار محیط زیست، شغل سبز معرفی می شوند. از جمله فعالیت های شرکت الکترونهنگ طراحی مدل های مفهومی زیست بوم های طبیعی با رویکرد پذیرش گردشگری است. در بررسی هایی که اخیرا داشته ایم برخوردیم به پارکی در داخل رودخانه گرونر سی درستیریا که در کشور اتریش واقع شده است. این پارک در فصل سرد پارک زمستانی "ستیرا" از آن ظاهر می شود و عاشقان بازی و ورزش به این پارک می آیند و به تفریح و پیاده روی می پردازند. اما در آغازفصل گرم و بالارفتن درجه حرارت هوا  برف ها در ارتفاعات به تدر یج آب می شود و به درون این رودخانه یا پارک می ریزد و این پارک زیبا را تا ارتفاع 12 متربه زیر آب می برد. این دریاچه رنگ سبز  خود را از درخت ها و گیاهان سبز پارک می گیرد. دمای آب این دریاچه در فصل بهار بین 4 تا 8 درجه سانتیگراد است. در فصل بهار این دریاچه بیشتر مورد توجه غواص ها برای تماشای درختان و گل ها در زیر آب قرار دارد، ولی با آمدن فصل زمستان و ظاهر شدن دوباره پارک، این دریاچه با استقبال مردم روبرو خواهد شد.

 

  #پارکی_که_6_ماه_از_سال_زیر_آب_است

 


لینک ثابت


سفر به دنیای ستارگان بارش شهابی (آموزش صورت های فلکی)

5 فروردین , 1395

صورت فلکی

زمان حرکت: به سمت رادکان ساعت ۱۸ روز پنجشنبه 13 فروردین می باشد.

زمان برگشت: بعد از برنامه رصد شبانه، در صبح روز بعد به سمت مشهد باز خواهیم گشت. حضور در این برنامه برای عموم آزاد می باشد. همچنین تمامی مسئولیت حضور در برنامه برعهده‌ شرکت کنندگان است و شرکت الکترونهنگ فاطر سماوات در قبال حوادث احتمالی مسئولیتی ندارد.


برنامه های پیش رو:

توضیحاتی در مورد برج تاریخی رادکان،

آموزش صورتهای فلکی،

رصد ستارگان،

رصد اجرام غیر ستاره ای.


پیشنهاد می شود شرکت کنندگان همراه خود لباس گرم و زیر انداز، نقشه‌ی آسمان، مدرک شناسایی، دفترچه‌ی بیمه، داروهای مورد استفاده (در صورت نیاز) بیاورند.


تاریخ برگزاری برنامه ی رصد عمومی: پنجشنبه 13 فروردین ماه 1395
زمان حرکت به سمت رادکان: ساعت ۱۸
محل حرکت : میدان بسیج
هزینه ی شرکت در برنامه برای هر شرکت کننده ‌750,000 ریال ( هفتادوپنج هزار تومان) است که بایستی به شماره حساب و یا شماره کارت اعلام شده‌  واریز نمایند. شرکت کنندگان بایستی پس از واریز هزینه ی شرکت در برنامه نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات کامل شناسنامه ای و کد ملی خود را به همراه شماره فیش واریزی و یا شماره پیگیری تراکنش کارت به کارت، به شماره 09398958207 پیامک نمایند.

آخرین مهلت ثبت نام: ظهر چهارشنبه 12 فروردین ماه 1395 (در صورت عدم تکمیل ظرفیت وسایل نقلیه، هزینه ثبت نام دوستانی که امکان پذیرش آن‌ها وجود نداشته باشد، برگردانده خواهد شد.)


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09398958207 (خانم کوهی) تماس حاصل فرمایید.

 


لینک ثابت